Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Stoki narciarskie Karpacz Karpatka położone są na północnym zboczu wzgórza Karpatka (727m n.p.m.) w zachodniej części miasta Karpacz zwanej Płóczki przy ul Myśliwskiej 3. Dojazd z Centrum miasta od dwóch stron w odległości ok. 500m.

Stoki narciarskie Karpacz Karpatka

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są dwa wyciągi typu „talerzykowego” o przepustowości 650os/h każdy i  krótszy stok z taśmą dla początkujących. Stoki narciarskie wyposażone są w sztuczne oświetlenie halogenowe, co umożliwia zabawę na śniegu również po zmroku. System sztucznego naśnieżania jakim dysponujemy, pozwala skutecznie zabezpieczyć stok w odpowiednią pokrywę śniegową, a także niejednokrotnie wydłużyć sezon narciarski. W dbałości o komfort jazdy, stoki są przygotowywane mechanicznie tzn. wyrównuje się i nadaje strukturę nawierzchni poprzez codzienne ratrakowanie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy górkę saneczkową. W cenie karnetu wypożyczamy sanki i gwarantujemy super zabawę.

Na terenie znajdują się również : Parking Niestrzeżony Bezpłatny , Wypożyczalnia Nart oraz Instruktorzy Narciarstwa i Snowboard’u, Karczma Karpatka

Stoki narciarskie Karpacz Karpatka czynne codziennie w sezonie zimowym od godz. 10.00 do 20.00. Sezon 2022/2023 zakończony.

Dane tech:
Długość stoku  350m
Przewyższenie  60m
Szerokość stoku  +/- 100m
Wyciąg Talerzykowy „Karpatka I” 650os/h – 350m , „Karpatka II” 650os/h – 300m
Taśmy dla początkujących przy krótszym stoku
Sztuczne oświetlenie typu Halogenowego barwa  Biała/Ciepła